Jesteś tutaj: Start / Misja Stowarzyszenia

Misja Stowarzyszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Jesteśmy organizacją, zarejestrowaną 18.07.2014 r., która obecnie zrzesza około 40 kobiet z terenu Gminy Dobrcz i okolic. Organizujemy różne warsztaty, szkolenia, spotkania ze specjalistami oraz wyjazdy plenerowe skierowane głównie do kobiet, ale również do dzieci, młodzieży i osób starszych z terenów wiejskich.

Ponad dwa lata działalności Stowarzyszenia sprawiły, że coraz lepiej znamy swoje możliwości i potencjał. Osiągamy wyznaczone cele m. in. dzięki posiadanym predyspozycjom wielu członkiń, ale również dzięki życzliwości wielu osób i Instytucji. W listopadzie 2015 r. spełniło się także nasze marzenie o własnym biurze. Na podstawie umowy użyczenia podpisanej przez Wójta Gminy Dobrcz posiadamy pomieszczenie, gdzie przechowywany jest sprzęt, odbywają się spotkania robocze, gdzie dzięki ofiarności członkiń przygotowałyśmy paczki świąteczne dla kilku rodzin potrzebujących z terenu Gminy.

Zrzeszamy kobiety w różnym wieku, wielu zawodów, o wieloletnim doświadczeniu zawodowym w różnych dziedzinach. Są wśród nas panie, które pracują w tzw. „budżetówce”, w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych, jak i też prowadzące własną działalność gospodarczą

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-04-18
Data publikacji:2016-04-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4903